lokalita

VILLAPARK sa nachádza na rozhraní metropoly východného Slovenska – kráľovského mesta Košice a prírodnej scenérie pozostávajúcej z množstva zelene a prírodného lesa. Lokalita spadá pod mestskú časť Košice – Myslava, je súčasťou ÚPN - Zóny Myslava v časti nazvanej Na Kope. Prístup je zabezpečený  cestnými komunikáciami ulicami Na Kope a Ku Bangortu. Blízke sú zastávky mestskej hromadnej dopravy na neďalekom sídlisku KVP ako aj verejnej dopravy (SAD aj MHD) priamo v mestskej časti Košice – Myslava.

Výnimočnosť lokality VILLAPARK dáva bohatý priestor športovaniu a relaxu v prírode. V blízkom okolí sa nachádza prírodný les s vyznačenými cyklotrasami a turistickými chodníkmi vedúcimi k obľúbeným turistickým lokalitám Klatovianka, Horný Bankov, Lajoška, či rekreačným oblastiam vodná nádrž Bukovec, Jahodná, Zlatá Idka, Kojšova hoľa.

Blízkosť lokality VILLAPARK odkrýva aj nespočetné možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia, ktoré Európske hlavné mesto kultúry 2013, kráľovské mesto Košice ponúka. Štátne divadlo Košice, Štátna filharmónia Košice, Steel aréna, množstvo galérií, múzeí, univerzity, veľké nákupné centrá, to všetko len 5 minút autom od Vášho domova.

Jednoduché napojenie na všetky dopravné uzly, ako aj vonkajší obchvat,  zabezpečí rýchle a bezproblémové spojenie Vášho domova s centrom mesta, letiskom, železničnou a autobusovou stanicou, všetkými rýchlostnými komunikáciami a výpadovkami z Košíc.

VILLAPARK - ideálne riešenie bývania pre Vás a Vašich blízkych.